Fours Competition 18/19

9th JANUARY 2019

Draw 8.15.p.m. Start 8.30.p.m.
Play down to LAST ONE (1) at each venue
180 Scored count towards end of year results
701 straight start, finish on a double,1 toss of coin Best of 3 games

 Venue 1
Wallington sports club 

Smugglers Inn ‘A (2)
Iain Walker
Paul Martin
Berni Smyth                               

Nick Stillman

Wallington S.C. ‘B’ (1)
Tom Woolgar
Wendy Lamb
Scott McGinty
Matt Lynn
Barbara Murray

Wallington S.C. ‘A'(2)
Graham Elsom    MARSHALL                          
Tom Curtis
 Mick Matlock
 Aad Rudolphy
 Dave Brandon

Smugglers ‘A’  (1)                      

 Bob Letts                                    
 Kevin Murphy
 Dave Eniss                                 
 John Smith                                 

Caterham C.I.U. (2)
Michael Burtenshaw
Andy Palmer
Stuart Styles
Nigel Jeffrey
Neil Burten

Wallington S.C. ‘A'(1)
Wayne Puddicombe
Chris Smith
Steve Heath
Warren Bunn

Woodmansterne D.C. (2)
Dave Mann
Steve Lester
Dennis Read
Paul Finch

Hooley V.C. (2)
Gordon Hughes
Sue Shefford
Les Corps
Brian Schafer
Chris Corps

Hungry Horse
Des Barry
Connor Scutt
Julie Peers
Greg Martin
Katie Peers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

venue 2
WOODMANSTERNE DART CLUB

 Wallington S.C.’B'(2)
Tony Munro
Steve Massey
Lee Prowse
Arron Farrington
Clive Haggis

Hooley V.C. (1)
Adam Jones
Paul Ardley
Jon Dumpleton
Martin Pettifar
Darren Williams

Caterham C.I.U. (1)
Scott Mackie
Steve Newman
Linda Barnett
Brian Mackie
Richard Best

Lower Kingswood ‘A’ (3)
Ivan Stone
Billy Thomas
Phil Nutkins
Martin Bush

Lower Kingswood ‘A'(1)
Ryan Olver
Luke Crampton
Mark Tomlin
Chris Bull

Lower Kingswood ‘A’ (2)
John Crowley
Nicky Jones
Damien Olver
Mick McLaughlin

Woodmansterne D.C.(1)
Colin Snook
Del Wright
Chris Chandler
Matt Griffiths
John Vine MARSHALL

Lower Kingswood ‘B’ (1)
Steve Ladbrooke
Terry Gordon
Steven Wilson
Mark Wilson
Jan Wilson
Sharron Thompson